Trenując pole dance często mamy problem z tym, że do niektórych figur nasze ręce są troszkę za słabe. A ponieważ w bardzo wielu potrzebna nam jest spora siła w rękach, dlatego postanowiliśmy wam pomóc!

Tworzymy wyzwanie na całe 31 dni maja, w którym będziemy robić ćwiczenia żeby mieć więcej siły w rękach!

Jakie ćwiczenia będziemy robić?

Zgodnie z zasadami małych kroczków nie będzie tego dużo i zaczniemy od malutkiej ilości powtórzeń, tak by przyzwyczaić się do ćwiczeń codziennie i by weszły nam w nawyk!

Pierwsze ćwiczenie – podciąganie!

Ale jeśli nie potraficie się podciągnąć ani razu nie ma co się przejmować! Wystarczy że podskoczycie nad drążek i będziecie się powolutku opuszczać – po czasie powinnyście móc się podciągać

Kolejnym ćwiczeniem będą pompki.

I tu też można sobie uprościć i robić je na kolanach. Albo sobie utrudnić i próbować rzeczy w stylu pompek z klaśnięciem, na jednej ręce itp. Nie będziemy narzucać wam w jaki sposób musicie wykonywać ćwiczenia – róbcie jak czujecie że potraficie.

A trzecim i ostatnim już ćwiczeniem na ręce będą deski.

Żeby się nie zamęczyć i dawać odpocząć mięśniom naszą partię ćwiczeń będziemy wykonywać co 2 dni.

Jeśli postanawiacie wziąć udział w naszym wyzwaniu wstawcie gdzieś plan treningowy z haszagiem #ladywzmacnianierak, będziemy na bieżąco śledzić w maju ten hasztag i zerkać na wasze działania w social mediach 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *